سه‌شنبه 28 اسفند 1397   05:48:54


 
يكشنبه 4 شهريور 1397

واحد پایشگری اخبار یکی از واحدهای زیرمجموعه اداره کل روابط عمومی وزارت نفت است. کثرت بنگاه های خبری و تنوع اخبار منتشرشده در رسانه ها همچنین وجود تفسیر و تحلیل های گوناگون، اهمیت پایش و بررسی همزمان اخبار منتشر شده از منابع مختلف را بیشتر کرده است.
واحد پایشگری اخبار که اطلاعات، خبرها و گزارش‌های تخصصی حوزه صنعت نفت را از میان سایر اخبار مجزا کرده و در دسته بندی مشخصی ارائه می کند ، نقش ارزنده‌ای در اطلاع رسانی کامل، جامع و پاسخگو به مخاطبان درون و بیرون سازمان ایفا می کند.
با توجه به مسائل ذکر شده در زمینه تهیه سریع و به موقع اطلاعات و اخبار نیاز به یک سیستم جامع جهت دریافت، تجمیع و پردازش در حوزه خبری بسیار نمود پیدا می کند.
واحد پایشگری اخبار صنعت نفت همگام با توسعه رسانه ها باگذشت بیش از سه دهه از فعالیت آن هم اکنون با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و هوشمند در حال فعالیت است. اخبار حوزه صنعت نفت به منظور دسترسی سریع، آسان و رده بندی شده با کمک نرم افزارهای هوشمند خبری توسط همکاران متخصص حوزه رسانه به صورت شبانه روزی از میان انبوه خبرهای منتشر شده در روزنامه ها، خبرگزاری ها و سایت های کشور پایش می شود، علاوه بر درج آن در قالب بولتن خبری روزانه اخبار مهم و برگزیده در پرتال این واحد نمایش داده می شود.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد.